Szkolenia FROG z uznaniem IDSA

Co to takiego uznanie IDSA i co da naszym absolwentom – nurkom zawodowym?

IDSA to skrót od The International Diving Schools Association  co w polskim tłumaczeniu oznacza Międzynarodowe Stowarzyszenie Ośrodków Szkoleniowych dla Nurków Zawodowych.

FROG dołączył do Stowarzyszenia IDSA. Dzięki temu mamy dostęp do najnowszych informacji, dotyczących międzynarodowych standardów bezpieczeństwa, technologii i nowinek o sprzęcie. Ale co najważniejsze dla naszych nurków zawodowych – otrzymaliśmy możliwość przyznawania międzynarodowych certyfikatów IDSA Level 2, potwierdzających u zagranicznych pracodawców uprawnienia do prowadzenia prac podwodnych do 30 metrów.

Dzięki uznaniu IDSA nurkowie zawodowi, którzy chcą pracować zagranicą, nie muszą zdawać dodatkowych egzaminów. Nie są potrzebne (oprócz standardowych BHP w miejscu pracy) żadne dodatkowe szkolenia czy kursy, aby potwierdzać ważność polskich dyplomów. Dyplomy wydawane przez Urząd Morski w Gdyni nie są uznawane przez zagranicznych pracodawców. A tylko takie do tej pory, po szkoleniach w Polsce, mogli otrzymywać nurkowie zawodowi. OSNZ FROG jest jedynym ośrodkiem szkoleniowym w Polsce, który spełnia międzynarodowe standardy i posiada takie uprawnienia. Wysoka jakość oferowanych szkoleń uprawnia nas do wydawania takich dokumentów naszym absolwentom.

Audytorzy IDSA byli nie tylko pod wrażeniem naszego entuzjazmu, ale też przede wszystkim nowoczesnego wyposażenia i profesjonalnej kadry szkoleniowej. “FROG is a young diving school within a diving company. The intensity is to give the diving school international recognition at the IDSA. The auditors have found that in addition to an enthusiastic staff, there is more than enough modern diving equipment to achieve this.” – Leo Lagarde

Zapraszamy do zapisów na kursy.

certyfikat IDSA level 2

error: Content is protected !!