Kompleks nurkowy – profesjonalny sprzęt nurkowy

Mobilny kontenerowy kompleks nurkowy wyposażony w sprzęt nurkowy

Sprzęt nurkowy w akcji

Sprzęt nurkowy w Kompleks nurkowy Frog - obsługa sprzętu

  • Oferujemy profesjonalny sprzęt nurkowy
  • Kompleksowo zabezpieczamy prace podwodne do maksymalnej głębokości 50 m
  • Wyposażenie naszego kompleksu jest w pełni zgodne ze standardami IMCA oraz wytycznymi przepisów polskiego prawa. Posiadamy prestiżowe certyfikaty Lloyd’s Register
  • Nasz personel posiada Świadectwo Operatora Systemów Nurkowych oraz uprawnienia eksploatacyjne
  • Nasz kompleks nurkowy przystosowany jest zarówno do transportu lądowego jak i morskiego w kontenerach zgodnych z normami ISO 20′ oraz ISO 10′
  • Kompleks w pełni gotowy do pracy w ciągu zaledwie jednej godziny!

A&G oferuje Państwu wynajem profesjonalnego Kompleksu Nurkowego składającego się z trzech elementów: mobilnej komory dekompresyjnej, mobilnego punktu kierowania oraz platformy opuszczanej nurka.

Ten innowacyjny produkt na skalę europejską powstał w ramach poddziałania 1.1.2 POPW „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej”.

Wszystkich poszukujących informacji z zakresu techniki, technologii oraz kwestii prawnych dotyczących prac podwodnych oraz hydrotechnicznych serdecznie zapraszamy do sekcji FAQ serwisu Frog Elbąg.  Z pewnością znajdą tam Państwo odpowiedzi na wiele z najczęściej pojawiających się pytań z zakresu oferowanych przez nas usług. Są tam także informacje na temat szeroko pojętej tematyki nurkowania zawodowego – w tym sprzęt nurkowy – jego rodzaje oraz zastosowanie. W sekcji aktualności nasz zespół publikuje dla Państwa bieżące informacje związane z realizowanymi przez nas projektami. Być może zainteresują Państwa także zamieszczane przez nas ciekawostki związane z wykonywaniem pracy nurka zawodowego.
W związku z tym raz jeszcze zapraszamy do lektury oraz w razie potrzeby kontaktu z nami– zespół Frog Elbląg.

error: Content is protected !!